Cube'owy Piątek
data:2018-03-23
miasto:Poznań
adres:Grochowe Łąki 5
format:Something borrowed
status: Zakończony

Opis

Tabela

Gracz Frakcja Gry Punkty Punkty
z gier
Punkty
dodatkowe
1 Michał Skrzypczak Piaskowe Gobliny 4 11 11 0
2 Mikołaj Wendowski Władcy umysłów 4 9 9 0
3 Krzysztof "Szczecin" Kowalczyk Płaszcze 4 9 9 0
4 Mateusz Skuza Plugastwo 4 8 8 0
5 Patryk Sioch Władcy umysłów 4 6 6 0
6 Marek Nowak Elfy Feniksa 4 6 6 0
7 Radosław Łaźniak Cienie Dżungli 4 6 6 0
8 Jakub "-" Zajączkowski Bagienne Orki 4 6 6 0
9 Piotr Luch Tundrowe Orki 4 6 6 0
10 Maksymilian Fryc Straż przednia 4 6 6 0
11 Jan Stefaniak Tundrowe Orki 4 3 3 0
12 Mateusz Horla Płaszcze 4 2 2 0
13 Anna Czerwińska Elfy dżungli 3 0 2 0

Gry

Runda 4

Michał Skrzypczak
(Piaskowe Gobliny)
vs Mikołaj Wendowski
(Władcy umysłów)
3 : 0
Krzysztof "Szczecin" Kowalczyk
(Płaszcze)
vs Patryk Sioch
(Władcy umysłów)
3 : 0
Marek Nowak
(Elfy Feniksa)
vs Radosław Łaźniak
(Cienie Dżungli)
3 : 0
Mateusz Skuza
(Plugastwo)
vs Piotr Luch
(Tundrowe Orki)
3 : 0
Jakub "-" Zajączkowski
(Bagienne Orki)
vs Jan Stefaniak
(Tundrowe Orki)
3 : 0
Mateusz Horla
(Płaszcze)
vs Maksymilian Fryc
(Straż przednia)
0 : 3
bye
(---------)
vs Anna Czerwińska
(Elfy dżungli)
0 : 2

Runda 3

Krzysztof "Szczecin" Kowalczyk
(Płaszcze)
vs Mikołaj Wendowski
(Władcy umysłów)
0 : 3
Michał Skrzypczak
(Piaskowe Gobliny)
vs Radosław Łaźniak
(Cienie Dżungli)
3 : 0
Jan Stefaniak
(Tundrowe Orki)
vs Patryk Sioch
(Władcy umysłów)
0 : 3
Piotr Luch
(Tundrowe Orki)
vs Jakub "-" Zajączkowski
(Bagienne Orki)
3 : 0
Mateusz Skuza
(Plugastwo)
vs Maksymilian Fryc
(Straż przednia)
3 : 0
Anna Czerwińska
(Elfy dżungli)
vs Marek Nowak
(Elfy Feniksa)
0 : 3
bye
(---------)
vs Mateusz Horla
(Płaszcze)
0 : 2

Runda 2

Patryk Sioch
(Władcy umysłów)
vs Mikołaj Wendowski
(Władcy umysłów)
0 : 3
Krzysztof "Szczecin" Kowalczyk
(Płaszcze)
vs Jan Stefaniak
(Tundrowe Orki)
3 : 0
Piotr Luch
(Tundrowe Orki)
vs Radosław Łaźniak
(Cienie Dżungli)
0 : 3
Marek Nowak
(Elfy Feniksa)
vs Michał Skrzypczak
(Piaskowe Gobliny)
0 : 3
Anna Czerwińska
(Elfy dżungli)
vs Jakub "-" Zajączkowski
(Bagienne Orki)
0 : 3
Mateusz Horla
(Płaszcze)
vs Maksymilian Fryc
(Straż przednia)
0 : 3
bye
(---------)
vs Mateusz Skuza
(Plugastwo)
0 : 2

Runda 1

Piotr Luch
(Tundrowe Orki)
vs Maksymilian Fryc
(Straż przednia)
3 : 0
Patryk Sioch
(Władcy umysłów)
vs Jakub "-" Zajączkowski
(Bagienne Orki)
3 : 0
Mateusz Skuza
(Plugastwo)
vs Radosław Łaźniak
(Cienie Dżungli)
0 : 3
Jan Stefaniak
(Tundrowe Orki)
vs Anna Czerwińska
(Elfy dżungli)
3 : 0
Krzysztof "Szczecin" Kowalczyk
(Płaszcze)
vs Mateusz Horla
(Płaszcze)
3 : 0
Marek Nowak
(Elfy Feniksa)
vs Mikołaj Wendowski
(Władcy umysłów)
0 : 3
bye
(---------)
vs Michał Skrzypczak
(Piaskowe Gobliny)
0 : 2