Summoner Wars - Graciarniowa Liga S2E3
data:2018-02-19
miasto:Gdańsk
adres:Romana Dmowskiego 15
format:Pick Your Poison
status: Zakończony

Opis

Cześć!
Zapraszamy na turniej Graciarnianej Ligi. Tym razem gramy w formacie PYP
Jak zawsze promo na barze. Start 18.00

Tabela

Gracz Frakcja Gry Punkty Punkty
z gier
Punkty
dodatkowe
1 Wojciech "Lagnar" Gajos Władcy umysłów 4 12 12 0
2 Łukasz "WujekG" Małek Tundrowe Orki 4 9 9 0
3 Filip "Fisiel" Kisiel Płaszcze 4 9 9 0
4 Marek Nowak Najemnicy 4 9 9 0
5 Maciej Klamrowski Elfy Feniksa 4 6 6 0
6 Robert "Stefan" Kolke Jaskiniowe Gobliny 4 6 6 0
7 Mateusz Zalecki Elfy dżungli 4 6 6 0
8 Magdalena Piotrowska Piaskowe Gobliny 4 6 6 0
9 Bartosz "Ławka" Ławicki Tundrowe Orki 4 3 3 0
10 Jarosław Piotrowski Królestwo upadłych 4 3 3 0
11 Radek "Torfin" Sakowicz Tundrowe Orki 4 3 3 0
12 Przemek "Super Przemek" Piotrowski Tundrowe Orki 4 0 0 0

Gry

Runda 4

Filip "Fisiel" Kisiel
(Płaszcze)
vs Wojciech "Lagnar" Gajos
(Władcy umysłów)
0 : 3
Maciej Klamrowski
(Elfy Feniksa)
vs Łukasz "WujekG" Małek
(Tundrowe Orki)
0 : 3
Mateusz Zalecki
(Elfy dżungli)
vs Marek Nowak
(Najemnicy)
0 : 3
Bartosz "Ławka" Ławicki
(Tundrowe Orki)
vs Robert "Stefan" Kolke
(Jaskiniowe Gobliny)
0 : 3
Radek "Torfin" Sakowicz
(Tundrowe Orki)
vs Magdalena Piotrowska
(Piaskowe Gobliny)
0 : 3
Przemek "Super Przemek" Piotrowski
(Tundrowe Orki)
vs Jarosław Piotrowski
(Królestwo upadłych)
0 : 3

Runda 3

Wojciech "Lagnar" Gajos
(Władcy umysłów)
vs Łukasz "WujekG" Małek
(Tundrowe Orki)
3 : 0
Bartosz "Ławka" Ławicki
(Tundrowe Orki)
vs Filip "Fisiel" Kisiel
(Płaszcze)
0 : 3
Robert "Stefan" Kolke
(Jaskiniowe Gobliny)
vs Marek Nowak
(Najemnicy)
0 : 3
Maciej Klamrowski
(Elfy Feniksa)
vs Magdalena Piotrowska
(Piaskowe Gobliny)
3 : 0
Jarosław Piotrowski
(Królestwo upadłych)
vs Mateusz Zalecki
(Elfy dżungli)
0 : 3
Radek "Torfin" Sakowicz
(Tundrowe Orki)
vs Przemek "Super Przemek" Piotrowski
(Tundrowe Orki)
3 : 0

Runda 2

Łukasz "WujekG" Małek
(Tundrowe Orki)
vs Marek Nowak
(Najemnicy)
3 : 0
Robert "Stefan" Kolke
(Jaskiniowe Gobliny)
vs Filip "Fisiel" Kisiel
(Płaszcze)
0 : 3
Wojciech "Lagnar" Gajos
(Władcy umysłów)
vs Bartosz "Ławka" Ławicki
(Tundrowe Orki)
3 : 0
Jarosław Piotrowski
(Królestwo upadłych)
vs Maciej Klamrowski
(Elfy Feniksa)
0 : 3
Magdalena Piotrowska
(Piaskowe Gobliny)
vs Przemek "Super Przemek" Piotrowski
(Tundrowe Orki)
3 : 0
Mateusz Zalecki
(Elfy dżungli)
vs Radek "Torfin" Sakowicz
(Tundrowe Orki)
3 : 0

Runda 1

Bartosz "Ławka" Ławicki
(Tundrowe Orki)
vs Magdalena Piotrowska
(Piaskowe Gobliny)
3 : 0
Jarosław Piotrowski
(Królestwo upadłych)
vs Wojciech "Lagnar" Gajos
(Władcy umysłów)
0 : 3
Filip "Fisiel" Kisiel
(Płaszcze)
vs Radek "Torfin" Sakowicz
(Tundrowe Orki)
3 : 0
Robert "Stefan" Kolke
(Jaskiniowe Gobliny)
vs Mateusz Zalecki
(Elfy dżungli)
3 : 0
Przemek "Super Przemek" Piotrowski
(Tundrowe Orki)
vs Łukasz "WujekG" Małek
(Tundrowe Orki)
0 : 3
Marek Nowak
(Najemnicy)
vs Maciej Klamrowski
(Elfy Feniksa)
3 : 0