Summoner Wars - Graciarniowa Liga Vol 12
data:2017-12-09
miasto:Gdańsk
adres:Romana Dmowskiego 15
format:Standard
status: Zakończony

Opis

Cześć!
Zapraszamy na turniej Graciarnianej Ligi. Tym razem gramy w formacie PYP
Jak zawsze promo na barze. Start 15.00

Tabela

Gracz Frakcja Gry Punkty Punkty
z gier
Punkty
dodatkowe
1 Paweł "Banan" Hermanowski Plugastwo 4 11 11 0
2 Seweryn Kiraga Krasnoludy Gildii 4 9 9 0
3 Łukasz "WujekG" Małek Krasnoludy Gildii 4 9 9 0
4 Marek Nowak Najemnicy 4 6 6 0
5 Mateusz Zalecki Elfy dżungli 4 6 6 0
6 Patryk "Awedron" Niedzin Krasnoludy głębinowe 4 6 6 0
7 Jakub "Dżejkob" Szydłowski Bagienne Orki 4 6 6 0
8 Radek "Torfin" Sakowicz Bagienne Orki 4 5 5 0
9 Adam Niedzin Płaszcze 4 3 3 0
10 Maciej Klamrowski Tundrowe Orki 3 3 3 0
11 Natalia Nowak Elfy Feniksa 4 2 2 0

Gry

Runda 4

Paweł "Banan" Hermanowski
(Plugastwo)
vs Seweryn Kiraga
(Krasnoludy Gildii)
3 : 0
Mateusz Zalecki
(Elfy dżungli)
vs Łukasz "WujekG" Małek
(Krasnoludy Gildii)
0 : 3
Marek Nowak
(Najemnicy)
vs Jakub "Dżejkob" Szydłowski
(Bagienne Orki)
3 : 0
Adam Niedzin
(Płaszcze)
vs Patryk "Awedron" Niedzin
(Krasnoludy głębinowe)
0 : 3
Radek "Torfin" Sakowicz
(Bagienne Orki)
vs Natalia Nowak
(Elfy Feniksa)
3 : 0
bye
(---------)
vs Maciej Klamrowski
(Tundrowe Orki)
0 : 0

Runda 3

Mateusz Zalecki
(Elfy dżungli)
vs Seweryn Kiraga
(Krasnoludy Gildii)
0 : 3
Marek Nowak
(Najemnicy)
vs Paweł "Banan" Hermanowski
(Plugastwo)
0 : 3
Maciej Klamrowski
(Tundrowe Orki)
vs Łukasz "WujekG" Małek
(Krasnoludy Gildii)
0 : 3
Jakub "Dżejkob" Szydłowski
(Bagienne Orki)
vs Patryk "Awedron" Niedzin
(Krasnoludy głębinowe)
3 : 0
Adam Niedzin
(Płaszcze)
vs Natalia Nowak
(Elfy Feniksa)
3 : 0
bye
(---------)
vs Radek "Torfin" Sakowicz
(Bagienne Orki)
0 : 2

Runda 2

Seweryn Kiraga
(Krasnoludy Gildii)
vs Marek Nowak
(Najemnicy)
3 : 0
Mateusz Zalecki
(Elfy dżungli)
vs Patryk "Awedron" Niedzin
(Krasnoludy głębinowe)
3 : 0
Paweł "Banan" Hermanowski
(Plugastwo)
vs Maciej Klamrowski
(Tundrowe Orki)
3 : 0
Jakub "Dżejkob" Szydłowski
(Bagienne Orki)
vs Adam Niedzin
(Płaszcze)
3 : 0
Radek "Torfin" Sakowicz
(Bagienne Orki)
vs Łukasz "WujekG" Małek
(Krasnoludy Gildii)
0 : 3
bye
(---------)
vs Natalia Nowak
(Elfy Feniksa)
0 : 2

Runda 1

Maciej Klamrowski
(Tundrowe Orki)
vs Adam Niedzin
(Płaszcze)
3 : 0
Marek Nowak
(Najemnicy)
vs Radek "Torfin" Sakowicz
(Bagienne Orki)
3 : 0
Natalia Nowak
(Elfy Feniksa)
vs Mateusz Zalecki
(Elfy dżungli)
0 : 3
Jakub "Dżejkob" Szydłowski
(Bagienne Orki)
vs Seweryn Kiraga
(Krasnoludy Gildii)
0 : 3
Łukasz "WujekG" Małek
(Krasnoludy Gildii)
vs Patryk "Awedron" Niedzin
(Krasnoludy głębinowe)
0 : 3
bye
(---------)
vs Paweł "Banan" Hermanowski
(Plugastwo)
0 : 2