Wyniki sezonu Zima 2017 oraz rozstrzygnięcie konkursu!

Buenos dias Summonerowie!

 

Właśnie zakończył się pierwszy sezon Ligi Summoner Wars Mistrzowie Przywołań 2017! W okresie Zimowym najlepszy okazał się Michał Skrzypczak! Serdeczne gratulacje! Tym bardziej, że różnice punktowe na koniec sezonu nie były zbyt wielkie, a walka trwała praktycznie do "ostatniego gwizdka" i pełna była emocji oraz ciekawych zwrotów akcji! Tuż za plecami Michała uplasowali się Ryszard "Mały" Michalak oraz Maksymilian Slavov - chłopaki było naprawdę blisko i waczyliście świetnie! Może następny sezon będzie już Wasz?

Michał Skrzypczak - prosimy o kontakt mailowy na adres sylwek@cubecp.pl w celu ustalenia kwestii dostarczenia Twoich nagród.

 

Klasyfikacja końcowa 10. najleszych graczy w sezonie Zima 2017:

 

1 Michał Skrzypczak 1198.13
2 Ryszard "Mały" Michalak 1180.29
3 Maksymilian Slavov 1178.10
4 Wiktor Slavov 1134.23
5 Bartosz Rodziewicz-Bielewicz 1111.42
6 Jakub Małecki 1109.20
7 Maciej "Cień" Matlak 1104.84
8 Wojciech "Lagnar" Gajos 1098.22
9 Dominik "Szczur" Kuczyński 1093.24
10 Krzysztof Lekier 1088.74
WYNIKI KONKURSU

 

Oprócz sezonu zakończyliśmy także konkurs na nowy format rozgrywek Summoner Wars! Zycięzcą konkursu został (po dość zaciętych debatach i długich wahaniach) Przemysław "Owlord" Nadolny! Przemku - gratulacje!

Zwycięski format to natomiast Wszyscy jesteśmy Najemnikami (a jego oficjalna nazwa to AllForSale) i tym samym będzie to jeden z formatów obowiązujących w najbliższym Sezonie Wiosna 2017! A oto jego zasady:

 

W turnieju gracz uczestniczy ze swoją jedną, zbudowaną uprzednio talią. Gracz budując talię może w niej umieszczać Jednostki Podstawowe należące do innych Frakcji tak jakby były Najemnikami, ale nie może posiadać więcej niż 3 kopii tej samej Jednostki Podstawowej należącej do innej Frakcji oraz łączna ilość Jednostek Podstawowych należących do innych Frakcji nie może być większa niż 6. Zasada ta nie dotyczy Kart Mutacji. Pozostałe zasady budowania frakcji są standardowe i zgodne z intrukcją gry.

 

A na koniec w związku z tym, że naprawdę ciężko było nam zdecydować, którą propozycję konkursową wybrać chcieliśmy nadmienić, że dodatkowo nagrodzony zostanie przez nas Jarosław Piotrowski! Jego format "Burza umysłów" bardzo nam się spodobał i prawdopodobnie również zostanie w przysłości jednym z dostępnych wariantów turniejowych. Dlatego też na razie potrzymamy Was trochę w niepewności i jego zasady podamy dopiero przy starcie kolejnego sezonu!

Z Osobami nagrodzonymi skontaktujemy się drogą mailową.

 

Wszystkim Uczestnikom dziękujemy za zgłoszenia i gratulujemy pomysłów! Wyglądajcie w pryszłości kolejnych wydarzeń związanych z polską sceną Summoner Wars Mistrzowie Przywołań!

 

Dzięki i do zobaczenia!

 

Ekipa Cube Factory of Ideas