Koniec Sezonu Ligi Summoner Wars Mistrzowie Przywołań 2016

Drodzy Gracze!

W niedzielę weszliśmy w Nowy Rok i tym samym zakończyliśmy kolejny sezon Ligi Summoner Wars Mistrzowie Przywołań! Z tego miejsca chcielibyśmy Wam bardzo podziękować z ten rok wspólnej zabawy! Cieszymy się, że był to dla Summoner'ów rok raczej udany - wsytarczy spojrzeć na zakończone nie tak dawno Indywidualne i Drużynowe Mistrzostwa Polski oraz ilość Graczy w rankingu! Jest nas sporo i mamy nadzieję, że będzie jeszcze więcej. I tutaj również wilkie ukłony w stronę Organizatorów - bez Was to wszystko nie wyglądałoby tak fajnie! Dzięki!

Zwycięzcą sezonu zimowego został po zaciętej walce do samego końca roku Jakub Małecki! Kuba - serdecznie gratulujemy i życzmy kolejnych sukcesów. Tuż za plecami Czempiona Zimy uplasowali się Jan "Abdel" Kondej oraz Rychu "Mały" Michalak. Ale pamiętajmy, że losy pierwszego miejsca ważyły się jeszcze podczas ostatniego turnieju! Było naprawdę emocjonująco.

Zakończony sezon był pierwszym, w którym zastosowaliśmy system podziału na cztery części. Nam od strony organizacyjnej wydaje się to pomysł trafiony i dosyć słuszny, a mamy wrażenie, że i z Waszej strony odbiór takiego formatu rozgrywek był raczej pozytywny. W związku z tym najprawdopodobniej ten aspekt naszego grania nie zostanie zmieniony. Będziemy próbować ewentualnie wprowadzić drobne modyfikacje i usprawnienia w celu uatrakcyjnienia rozgrywek. Wstępny termin rozpoczęcia nowego sezonu to 12.01.2017. Do tego czasu zostaną podane wszystkie informacje na temat przyszłego sezonu Ligi oraz ewentualnych zmian w niej wprowdzonych.

Oczekujcie również na oficjalne wyniki Ligi Summoner Wars 2016. W ciągu najbliższych dni podamy je po przeanalizowaniu rezultatów wszystkich czterech sezonów.


Pozdrawiamy,
Ekipa Cube Factory od Ideas